info@sallivans.com   +48 32 494-45-47

O firmie Sallivans

CO ROBIMY

STRONY INTERNETOWE, SKLEPY, APLIKACJE DEDYKOWANE

Firma Sallivans zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oferujemy wyłącznie produkty cechujące się wysoką jakością wykonania. Powstają one w oparciu o najnowsze technologie. Stale bierzemy udział w szkoleniach branżowych, co powala nam na bieżące wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań do naszej oferty. Kierujemy ją do osób zainteresowanych wykorzystaniem możliwości marketingu internetowego do promocji własnego biznesu. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz terminowość wykonania prac. Nasza działalność obejmuje m.in. projektowanie stron internetowych, tworzenie aplikacji systemowych oraz prowadzenie kampanii reklamowych w internecie.

JAK DZIALAMY

 • 1. Kontakt

  Kontaktujesz się z nami, proponując wstępny pomysł bądź oczekiwania.

 • 2. Oferta

  Ustalamy wstępne założenia projektu i przedstawiamy naszą ofertę.

 • 3. Umowa

  Podpisujemy umowę.

 • 4. Projekt

  Na tym etapie całą inicjatywę tworzenia strony przejmuje nasza firma: w krótkim terminie przygotowujemy projekt graficzny nowej strony (format *jpeg), po naniesieniu ewentualnych poprawek i akceptacji propozycji graficznych przygotowujemy wersję testową strony.

 • 5. Testy

  Do wersji testowej strony wprowadzamy wszelkie niezbędne informacje, zdjęcia itp. po czym publikujemy stronę na serwerze pod prawidłową domeną.